Avril Lavigne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvriL Lavigne Hayranlarının Buluştugu Nokta...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Artık Büyüdüm!(Ashley Tisdale)

2 posters
YazarMesaj
em0nat
Süper Moderatör
em0nat

En Sevdiğin Rock'çı ? : Tokio HoteL

Artık Büyüdüm!(Ashley  Tisdale) Empty
MesajKonu: Artık Büyüdüm!(Ashley Tisdale)   Artık Büyüdüm!(Ashley  Tisdale) Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 2:36 pm

Artık Büyüdüm!(Ashley  Tisdale) Ashleytisdalenewlook1

Artık Büyüdüm!

İkinci albümüyle ve farklı imajıyla müzik dünyasına dönen 23 yaşındaki Ashley Tisdale, bundan böyle High School Musical ile anılmak istemiyor.

'Guilty Pleasure' adını taşıyan yeni albümünün tanıtımı için konserler vermeye devam eden Ashley Tisdale, kısa bir süre önce saçını orijinal rengine boyatmış ve imajını değiştirmişti. Genç sanatçı, Billboard'a verdiği röportajda bundan böyle müziğiyle ve esas söylemek istedikleriyle gündemde olmak istediğini belirtiyor.

"Son birkaç sene boyunca herkes beni Sharpay Evans olarak gördü. High School Musical 3'ün çekimleri ve tanıtımı bittikten sonra saçımı eski rengine boyadım. 5 sene boyunca sarışındım; çünkü Disney'nin benden oynamamı istediği karakter bunu gerektiriyordu. Albümümdeki şarkılar üzerinde çalışmaya başladığımda sınırlarımın daha geniş olduğunu düşündüm; kendimi daha rahat ve özgür ruhlu hissettim. Tıpkı High School Musical'dan önce olduğu gibi. İnsanlara benim hakkımda bilmedikleri şeyi göstermek istedim. Albümümün ve imajımın geçmiş senelerin beni nereye getirdiğinin bir ifadesi ve yansıması olmasını, büyüdüğümü göstermesini istedim" diyor Ashley.
•|>> мügє <<|•
Admin
•|>> мügє <<|•

MesajKonu: Geri: Artık Büyüdüm!(Ashley Tisdale)   Artık Büyüdüm!(Ashley  Tisdale) Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 4:48 pm

beNce saçı böyLe daha qüseL
http://lavigne-avril.yetkinforum.com
em0nat
Süper Moderatör
em0nat

MesajKonu: Geri: Artık Büyüdüm!(Ashley Tisdale)   Artık Büyüdüm!(Ashley  Tisdale) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 11:03 am

Bencede cadıı

Artık Büyüdüm!(Ashley Tisdale)
1 sayfadaki 1 sayfası