Avril Lavigne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvriL Lavigne Hayranlarının Buluştugu Nokta...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paramore'nin yeni klibi

YazarMesaj
em0nat
Süper Moderatör
em0nat

En Sevdiğin Rock'çı ? : Tokio HoteL

Paramore'nin yeni klibi Empty
MesajKonu: Paramore'nin yeni klibi   Paramore'nin yeni klibi Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 1:49 pm

"Bu Şarkı Bizim İçin Dönüm Noktası"

Paramore'un yeni klibi bugün yayınlanmaya başlanıyor.

Grubun Rob Cavallo prodüktörlüğünde kaydedilen yeni albümünden ilk single olarak seçilen "Ignorance" 7 Temmuz'da dijital olarak satışa sunuldu. Geçtiğimiz günlerde şarkıya bir de klip çeken grup, klibi bugün MTV aracılığıyla hayranlarına tanıtacak. Şarkının grup için bir dönüm noktası olduğunu söyleyen Hayley Williams, albüm ve şarkı hakkında şunları söylüyor:

"Doğruyu söylemek gerekirse büyümek ve olgunlaşmak sanıldığı kadar kolay değil. Her gün aynı amaç uğruna çalışmak zorunda olan 5 genç müzisyeniz. Albümü hazırlarken çoğu zaman kendimizi yalnız, savunmasız ve öfkeli hissettik. Bazen karşındaki insanla yüzleşmek zorlaşıyor. Grup içinde de böyle. Bu şarkı, her şeyi tek bir kişinin bakış açısıyla anlatıyor, yani benim bakış açımla. Grupta benden başka bu şekilde içindekileri dökebilen birinin olmayışı adil değilmiş gibi görünebilir. Yine de rahatlamak açısından bunun bana çok yardımı dokundu. İnsanları kaybetmenin nasıl bir şey olduğunu anlatmaya çalıştım. Biliyorum ki grup arkadaşlarım da aynı dönemde benzer duyguları hissettiler. Son dönemde yaşadıklarımız bizi olgunlaştırdı. Bu yüzden de bu albüm öncekine hiç benzemiyor."

"Brand New Eyes" adını taşıyan yeni Paramore albümü 29 Eylül'de piyasaya sürülecek.

Paramore'nin yeni klibi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Albüm, Yeni Robbie
» "New Moon"a Yeni Müzik
» Yeni Smiley'ler Geldi...(:
» Britney'den Yeni Single: “3”
» AvriL LavigNe'den Yeni Albüm :)