Avril Lavigne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvriL Lavigne Hayranlarının Buluştugu Nokta...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

manga - dünyanın sonunadoğmuşum

3 posters
YazarMesaj
em0nat
Süper Moderatör
em0nat

En Sevdiğin Rock'çı ? : Tokio HoteL

manga - dünyanın sonunadoğmuşum Empty
MesajKonu: manga - dünyanın sonunadoğmuşum   manga - dünyanın sonunadoğmuşum Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 10:37 am

En son em0nat tarafından Salı Eyl. 29, 2009 5:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
NasLım
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
NasLım

MesajKonu: :)   manga - dünyanın sonunadoğmuşum Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 5:56 pm

Naber bak, bende dert yok tasa yokMutluyum artık bir beynim yokDikmişim ekrana gözlerimiBaşka da bir ihtiyacım yokKişisel neyim kaldı ki bir iletim olsunTıklana tıklana her şeyim ortadaAtın ölümü arpadan olsunHer yiğit gibi benimki de meydandaTıklama konusu ayrı bir davaMahkemelerde görülüyor halaNamusu bacak arasında ararımDişi sinek bile görsem laf atarımÇakma makma, üçe beşe bakmamÖnüm, arkam, sağım solum markamBana pastamı verin, ekmeğe gerek yokBen tüketmeden var olamamAyna, ayna hadi söyle benden daha gamsızı var mı ?Ayna, ayna hadi söyle benden daha arsızı var mı ?Dünyanın sonuna doğmuşumYa da ölmüşüm de haberim yokİyi bilirdik derler elbet ardımdanBundan büyük bir yalan yokYok , bundan büyük yalan yokBana dokunmayan yılan bin yaşasınDedikodu yapar, keyfime bakarımAğzımda sakız, elimde çantaFink atarım kaldırımlardaBağlanmaya sonuna kadar karşıyımAma dizilerimden beni ayırmayınDeğişir dünyam bir tuşla uzaktanElimdeki kumandam hayatıma kumandanYeni bir kart verdi bugun bankamPuanlarım artık en büyük kankamOlmasa da cebimde beş kuruş paraCebimdeki telefon on numara”Bak kızım, yedi kocalı hürmüz gibi dolanAma ailemizin kızı gibi davran,Seni alacak biri de bulunur elbetEn kolay parayı hep sen kazan”Ayna, ayna hadi söyle benden daha gamsızı var mı ?Ayna, ayna hadi söyle benden daha arsızı var mı ?Dünyanın sonuna doğmuşumYa da ölmüşüm de haberim yokİyi bilirdik derler elbet ardımdanBundan büyük bir yalan yokYok , bundan büyük yalan yokSıkıldım çok, her dakika düşünmekten üzülmektenArtık yok, kalmadı gücüm düşmekten yenilmektenPişmanım erken vazgeçmekten kendimdenBu alem geçmiş kendindenNe gelir elden ?
joNas_KauLitz
Moderatör
joNas_KauLitz

En Sevdiğin Rock'çı ? : Tokio HoteL

MesajKonu: Geri: manga - dünyanın sonunadoğmuşum   manga - dünyanın sonunadoğmuşum Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 5:15 pm

vaLLa en sevDım sarKıLarDan biRİ supér....
http://lavigne-avril.yetkinforum.com

manga - dünyanın sonunadoğmuşum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dünyanın En Tatlı Sanatçısı !!
» Manga - We Could Be The Same
» Manga - Sakın Bana Söyleme
» Manga - Beni Benimle Bırak