Avril Lavigne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvriL Lavigne Hayranlarının Buluştugu Nokta...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!!

5 posters
YazarMesaj
•|>> мügє <<|•
Admin
•|>> мügє <<|•

En Sevdiğin Rock'çı ? : Tokio HoteL

FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!! Empty
MesajKonu: FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!!   FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 2:46 pm

aRkadaşLar 1 keRe uyaRı yaptık ama dikkate aLmadınızzz !!! 2-3 kişiden başka kimse qiRmioR siteye aRık bu son uyaRı Lütfen bunu dikkate aLın yhaaa qünDe 3-4 mesaj atsanız yine yeteR aRtıkk Lütfenn !!!!!!!!!
http://lavigne-avril.yetkinforum.com
em0nat
Süper Moderatör
em0nat

MesajKonu: Geri: FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!!   FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 8:21 pm

Tamam siz siteyi yeterki kapamayın siteye daha çok üye çekmek için dergiler yazı fiLan yollıyın biz bir ara ceca^y la yolladık Blue Jean^a ama ne oldu bilmiyorum Sad
Ama siz yinede kapamayın zaten şu sıaralar dersane okul etüd koştur koştur bitmiyor Sad
Sitede artık daha çok aktif olmaya çalışıcam çünki malum sene sonu sınavım var Sad
Ama bilgisayara oturduğumda burayada giriceğime söz veriyorum
•|>> мügє <<|•
Admin
•|>> мügє <<|•

MesajKonu: Geri: FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!!   FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 9:36 pm

tmm saoL cnm desTeqin içinn ve de aktif oLcaqın için FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!! Icon_biggrin bu aRada sana kanka diebiLirmiim ?? FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!! Icon_biggrin
●«| ¢є¢α |»●
Admin
●«| ¢є¢α |»●

MesajKonu: Geri: FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!!   FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!! Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 12:42 pm

Arkadaşlarr biz zaTenn şunu isTiyoruz herkez günde 3-4 mesaj atSa yeter zatenn çook şey istemiyoruzz...!!
•|>> мügє <<|•
Admin
•|>> мügє <<|•

MesajKonu: Geri: FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!!   FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!! Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 2:45 pm

kesinLikLe xD xD
† ĐαίтяөĿяөсќ ^ иИ †
Admin
† ĐαίтяөĿяөсќ ^ иИ †

En Sevdiğin Rock'çı ? : Paramore

MesajKonu: Geri: FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!!   FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!! Icon_minitimePtsi Eyl. 28, 2009 6:21 pm

bizim siteyede kimse girmiyo valla böle devam ederse hiç bişeye bakmıcam sizden önce bn kapatxam emo styleleyi
•|>> мügє <<|•
Admin
•|>> мügє <<|•

MesajKonu: Geri: FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!!   FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!! Icon_minitimePtsi Eyl. 28, 2009 6:24 pm

yhaa kapatmaaaaaaa FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!! Icon_sad
" RockqunSéL
Yeni Üye
Yeni Üye
FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!! 35-50

En Sevdiğin Rock'çı ? : HayKo Cepkin

MesajKonu: Geri: FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!!   FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!! Icon_minitimeSalı Eyl. 29, 2009 1:04 pm

Bnmde Forumum var forumum bir fan clup bura giBi ama o sanatcının tek fan clubü bizim .. Ben payLaşmLardı fLn .. Bnm de sitemde fzLa kiŞi yoktu hatta bnde üzüLp kapamayı iStiyorDum ama sonunda bi karar verdim paylaşımlar yaptım kendim sonrasında mesajlar fLn.. PayLşm yapıp üYe qeLmesini bekLedim .. GeLdi hatta herqüN en az 3 üyeyi aktif haLe qeTiriyorum tabii hiç biri kaLıcı oLmuyor ama bn bekLiorm siTen 1 buçuk aydır kuruLu .. Bn yapacaımı yaptm şimdi ufak bir aiLeyz. Bunun en ii yöNü bnce bu deiL (kapamak) SabırLı oLmyı öNerrm Wink hemDe Yönetim paNeLi >>> kullanıcı grupları >>> Aktif oLmayan kuLLanıcıLar bLki bakıyoSndur ama hatırLatma iStedim (: burDan bLki üye oLmşLar vardır onLarı aktif haLe qetir mutLaka birqüN burada aiLe oLacak ama dediğim gibi herşein baŞı sabır ve maNtık neSe bn fzLa koNştm Smile
† ĐαίтяөĿяөсќ ^ иИ †
Admin
† ĐαίтяөĿяөсќ ^ иИ †

En Sevdiğin Rock'çı ? : Paramore

MesajKonu: Geri: FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!!   FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!! Icon_minitimeSalı Eyl. 29, 2009 1:29 pm

snn forum ne ?
em0nat
Süper Moderatör
em0nat

MesajKonu: Geri: FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!!   FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!! Icon_minitimeSalı Eyl. 29, 2009 2:47 pm

Evet senin sitenin adresi ne ?
" RockqunSéL
Yeni Üye
Yeni Üye
FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!! 35-50

En Sevdiğin Rock'çı ? : HayKo Cepkin

MesajKonu: Geri: FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!!   FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 1:14 pm

FoRum kapanmaya doqRu qidioR !!!!!! Lütfen dikkate aLınn !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lütfen..
» Paramore fan!(lütfen qelin.)
» Forum Yarışmaları Olsun